Karate-DO

YENİDEN MERHABA

2013 yılında başladığımız yayın hayatımıza zaman zaman elimizde olmayan nedenlerle ara vermek zorunda kaldık. Dijital habercilikte yaşanan bir teknik problem, maalesef birçok emeği de zayi ediyor. 2013 yılından günümüze yayınladığımız birçok haberi ne yazık ki sitemize alamadık.

SENSEİ SADETTİN ÖZGENÇ’İN EMEĞİ BÜYÜK

Dojospor’un yayın hayatında, hiç şüphesiz Yayın Danışmanımız Sensei Sadettin Özgenç’in büyük desteği ve emeği var.

Uzakdoğu sporları camiasının içinden gelen, güçlü kalemiyle 1980’li yıllardan günümüze kadar başta Kara Kuşak, Siyah Kuşak gibi bir zamanın efsane dergilerinde sayısız röportajları ve haberleri ile gündemin nabzını tutan, her röportajı aylarca konuşulan Sensei Sadettin Özgenç hocamızın dojospor okuyucuları için kaleme aldığı eserleri sitemizde bulabilirsiniz.

JKA’nın efsane hocalarından Shihan Hideo Ochi başta olmak üzere, Türkiye’nin önde gelen isimleri ile Sensei Sadettin Özgenç’in gerçekleştirdiği röportajları zevkle okuyacaksınız. Bu vesile ile hocamıza da teşekkürü borç biliyoruz.

 

Avrupa başta olmak üzere dünyanın birçok yerindeki mücadele sanatları ile ilgili haberleri sizlere anında ulaştırmaya çalışacağız. Elimizden geldiğince mücadele sanatlarının nabzını tutmaya devam edeceğiz.

 

Elimizde olmayan nedenlerle yaşanan aksaklığın bir daha yaşanmamasını ümid ediyor, Sensei Sadettin Özgenç hocamız başta olmak üzere okuyucularımıza anlayışlarından dolayı teşekkür ediyoruz.

Dojospor

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı