taekwondo

Filistin ile güç birliği!

dojospor + Filistin Taekwondo Federasyonu, Türkiye Taekwondo Federasyonu’na ziyarette bulundu. Filistin Taekwondo Federasyonu Asbaşkanı Fadi Jaser ve Yönetim Kurulu Üyesi Ayman Abuhatab, Türkiye Taekwondo Federasyonu Başkanı Prof. Dr. Metin Şahin’i makamında ziyaret etti. İki kardeş ülkenin federasyonları arasındaki buluşma sıcak bir ortamda geçti.

Filistin Taekwondo Federasyonu Asbaşkanı Fadi Jaser, ülkelerinde taekwondonun gelişimi için Türkiye’nin verdiği desteğe teşekkür etti. Jaser, Türkiye’nin her yıl Filistin’de yapılan uluslararası turnuvaya katılmasının da kendileri için çok önemli olduğunu vurguladı. Jaser, Filistin taekwondosunun her geçen gün geliştiğini ve bunda Türkiye’nin de önemli payı olduğunu ifade ederek, bu desteğin devamı için ortak çalışmalara devam etmek istediklerini kaydetti.

Türkiye Taekwondo Federasyonu Başkanı Prof. Dr. Metin Şahin, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Başkan Şahin, “Filistin, bizim için çok önemli bir ülke. Her zaman yanlarındayız. Dün olduğu gibi, bugün ve yarın da kardeş ülkemizde taekwondonun gelişimi için üstümüze düşen ne varsa yapmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı